RE/MAX Asunnot Vantaa – välittäjät

RE/MAX Asunnot Vantaalla palvelee asiakkaitaan pääkaupunkiseudulla yli kaupunkirajojen. Osoitteemme on Puurtarhatie 20 Koivuhaassa. RE/MAX on saavuttanut kiinteistönvälityksen markkinajohtajuuden Vantaalla.

Kirsi Sainio
Kiinteistönvälittäjä
LKV, LVV, KiAT
Puh. 040 508 9552
kirsi.sainio@remax.fi
Annamaria Karikuusi
Kiinteistönvälittäjä
LKV, LVV
Puh. 0400 749 019
annamaria.karikuusi@remax.fi
Tiina Henriksson
Kiinteistönvälittäjä
LKV, LVV
Puh. 040 717 8109
tiina.henriksson@remax.fi

Waltteri Naapuri
Myyntineuvottelija
Puh. 040 569 9236
waltteri.naapuri@remax.fi
Veera Kallio
Myyntineuvottelija
Puh. 045 124 5240
veera.kallio@remax.fi
Aleksi Ojala
Myyntineuvottelija
Puh. 040 569 3825
aleksi.ojala@remax.fi